Miejsca pracy

    Security Analyst - Kraków, Polska - Connectis

    Connectis
    Connectis Kraków, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 dzień temu

    Connectis_ background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Wspólnie z naszym Partnerem, globalną firmą wytwarzającą produkty konsumenckie oraz artykuły przemysłowe poszukujemy specjalisty na stanowisko Security Analyst. Nasz Partner skupia się na linii produktów z własną marką oraz markami prywatnymi obsługujące rynki instytucjonalne i detaliczne na całym świecie.

    Twoje obowiązki:

    • Zarządzanie ryzykiem technologicznym: Wykonywanie ocen ryzyka i kontroli dla zgodności systemów z politykami, regulacjami i praktykami branżowymi; Rozwój Programu Zarządzania Ryzykiem Bezpieczeństwa Informacji; Wdrażanie standardów i praktyk bezpieczeństwa,
    • Zarządzanie danymi: Badanie incydentów dotyczących naruszeń danych i propagacji złośliwego oprogramowania; Doskonalenie programu zapobiegania utracie danych,
    • Świadomość i szkolenia dotyczące bezpieczeństwa: Nadzór nad programem świadomości bezpieczeństwa IS, w tym symulacje phishingowe i szkolenia komputerowe,
    • Współpraca z Biurem Rzecznika Generalnego i kierownictwem w celu monitorowania nowych wymogów zgodnościowych,
    • Zapewnienie zgodności z HIPAA i innymi wymogami prawnymi i regulacyjnymi.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii (Informatyka, Zarządzanie Informacją, Inżynieria Komputerowa, Bezpieczeństwo Cybernetyczne lub podobne),
    • Minimum 6 lat pracy w dziale Bezpieczeństwa Informacji lub Technologii Informacyjnej z doświadczeniem w opracowywaniu i testowaniu ram bezpieczeństwa,
    • Umiejętności pisemne i ustne; zdolność prowadzenia dyskusji, prezentowania złożonych pomysłów audytoriom oraz interakcji na wszystkich szczeblach organizacji,
    • Praktyczne doświadczenie w ocenie konfiguracji bezpieczeństwa w środowiskach Windows/Mac/Linux, w chmurze Azure oraz bazach danych SQL i Oracle,
    • Silna wiedza i zrozumienie dotyczące projektowania i topologii końcowych punktów, serwerów oraz sieci,
    • Znajomość języka angieslkiego (min. B2 / C1).

    Oferujemy

    • Perspektywę długofalowej i stabilnej współpracy przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
    • Ciekawe meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne
    • 5000 PLN za polecenie znajomego do projektu
    • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_
    • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny

  • 1dea

    Software Engineering Architect

    Znalezione w: JustJoinIT PL C2 - 3 dni temu

    1dea centrum, Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    For one of our key Clients we're looking for an expert specialist for the position of: · Software Engineering Architect (JS + Java + iOS / Android) · Terms of engagement: · Area: Consulting IT (medical area) · Localisation: 100% remote · Start: ASAP (max 3 months notice period) · ...