Białystok

    Pracownik Ochrony na Grupie Mobilnej-34zł/h - Bialystok, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Zakres obowiązków:

    • analiza stanu bezpieczeństwa obiektów,
    • analiza zapisu monitoringu,
    • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
    • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,
    • współpraca z organami ścigania.
    Kwalifikacje

    Poszukujemy osób:

    • posiadających prawo jazdy kat.B.
    • posiadających doświadczenie w ochronie,
    • potrafiących pracować w zespole,
    • chcących podejmować nowe wyzwania,
    • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
    Dodatkowe informacje

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie ze stawką 34zł/h,
    • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
    • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • możliwość rozwoju i awansu (Inspektor/Manager),
    • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy oraz przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
    • benefity pozapłacowe: karnet sportowo-rekreacyjny, pakiet medyczny Medicover w dwóch wariantach, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, darmowa siłownia w biurze

    Jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą?

    Wyślij nam swoje CV lu skontaktuj się pod numer telefonu:

    .skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami :)

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • SCALO Sp. z o.o.

    Android Developer

    8 godzin temu

    SCALO Sp. z o.o. Bialystok, Polska

    Jesteśmy firmą technologiczną. · Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. · Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu. Nasze Center of Excellence skupia najle ...