Tester ka Oprogramowania - Warszawa, Polska - KRUK S.A

    KRUK S.A
    KRUK S.A Warszawa, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet

    KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja. Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

    W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów/tek do działu Claims Processes Division na stanowisko:

    Tester/ka oprogramowania

    O dziale:

    • Zajmujemy się rozwojem i utrzymaniem aplikacji firmowych. Realizujemy zadania wyłącznie dla klienta wewnętrznego, są nim spółki z grupy KRUK między innymi z Rumunii, Czech, Słowacji, Włoch, Hiszpanii oraz jedna z największych kancelarii prawych w Polsce. Aktualnie, poziom utrzymania nie przekracza 10 % czasu realizowanych przez nas zadań
    • Cały dział liczy 17 osób wraz z kierownikiem oraz architektami. Pracujemy w 3 interdyscyplinarnych zespołach.
    • Na co dzień współpracujemy z Product Owner"em, którego zadaniem jest zapewnianie przyrostu w backlog"u zespołowym oraz praca ze zgłaszającym na poprawnym spisaniem swoich potrzeb.
    • Naszą pracę organizujemy z wykorzystaniem metody Kanban mocno wspierając samoorganizację zespołów
    • Uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia)
    • Prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale
    • Cenimy zaangażowanie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem
    • Dbamy o dobrą atmosferę w zespole i wzajemne wsparcie w realizacji zadań
    • Mocno stawiamy na uczenie się nowych rzeczy i ciągłe rozwijanie umiejętności
    • Pracujemy 100% zdalnie, jednocześnie dbając o dobre relacje w zespole, organizując spotkania kwartalne oraz wyjazdy integracyjne/warsztatowe

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie testów manualnych pod względem użytkowym oraz jakościowym
    • Tworzenie scenariuszy testowych
    • Projektowanie i rozwijanie procedur testowych
    • Raportowanie błędów
    • Projektowanie planu testów na etapie analizy

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne)
    • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku testera
    • Wiedza z zakresu testowania REST API
    • Znajomość SQL - umiejętność pracy z bazami danych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+
    • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów oprogramowania. Ewentualnie chęć rozwoju w tym kierunku
    • Wiedza z zakresu ISTQB - certyfikacja mile widziane

    Pracujemy z:

    • Postman, Swagger
    • Visual Studio Resharper
    • MS SQL Server 2017+
    • GitLab, TeamCity, Octopus, SonarQube, ELK, Red Hat OpenShift
    • Teams, Jira

    Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • Możliwość pełnej pracy zdalnej lub hybrydowej - mamy biuro we Wrocławiu
    • Elastyczny czas pracy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników: możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu Kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
    • Dofinansowanie do zajęć doskonalących z języka angielskiego w godzinach pracy
    • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach
    • Parking dla rowerów i samochodów - dla preferujących pracę z biura