Poznań

    Księgowa - praca zdalna - Wielkopolskie - Poznań, Polska - BUSINESSFACE SP. Z O.O.

    BUSINESSFACE SP. Z O.O.

    Księgowa - praca zdalna - Wielkopolskie w firmie BUSINESSFACE SP. Z O.O. | softgarden

    View job here

    Księgowa - praca zdalna - Wielkopolskie

    • Pełny etat
    • Poznań, Polska
    • Praca zdalna
    • Z doświadczeniem zawodowym

    Osoba do kontaktu

    Sandra Buśko

    Stanowisko: Księgowa - praca zdalna

    Oferujemy:

    • stanowisko pracy w firmie będącej jednym z najbardziej liczących się partnerów na rynku finansowym,
    • możliwość kreowania swojego stanowiska,
    • rozbudowany pakiet szkoleń wprowadzających do pracy i doskonalących umiejętności,
    • wsparcie merytoryczne,
    • przyjazny i bezstresowy onboarding – wprowadzimy Cię do pracy w miłej, koleżeńskiej atmosferze,
    • przyjazne środowisko pracy, w którym każdy jest doceniany i może się zwrócić w każdej chwili o wsparcie do back office, gdzie mówimy sobie na Ty i pijemy razem kawę bez względu na stanowisko,
    • umowę o pracę,
    • Multisport, rozbudowany pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie,
    • wynagrodzenie uzależnione od Twojego wykształcenia, stażu pracy i zaangażowania

    Twoje obowiązki:

    • księgowanie dokumentów, faktury kosztowe, przychodowe, wyciągi bankowe (księgi handlowe), sporządzanie deklaracji podatkowych
    • komunikacja z Klientami,
    • bieżąca analiza kont księgowych, uzgadniania rozrachunków
    • kontrola płatności klientów w zakresie korekty VAT, ulgi na "złe" długi, białej księgi podatników VAT.
    • sporządzanie sprawozdań finansowych
    • raportowanie na potrzeby przełożonego,

    Wymagania:

    • doświadczenie w księgowości min 2 lata, w tym doświadczenie w księgowości jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek prawa handlowego
    • wykształcenie kierunkowe i pasja do codziennego poszerzania swojej wiedzy,
    • ogólna znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości,
    • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
    • bardzo wysokie zdolności organizacyjne - będziesz pracować zdalnie po okresie próbnym,
    • czucie się jak ryba w wodzie w sprawach technicznych – Twoim narzędziem pracy będzie komputer i program księgowy, mile widziana znajomość programów księgowych Optima, Rewizor
    • dokładność, sumienność, odpowiedzialność
    Aplikuj online Udostępnij tę ofertę pracy Stopka | Polityka prywatności Powered by softgarden