Program Manager - Warsaw, Polska - Inwenta Sp. z o.o.

    Inwenta Sp. z o.o.
    Inwenta Sp. z o.o. Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Naszym Klientem jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku, należąca do międzynarodowej grupy, która prowadzi projekty inwestycyjne w branży energetycznej.

    Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Program Managera.

    Kluczowe obowiązki:

    • Nadzorowanie i pomiar efektywności projektów inwestycyjnych zgodnie z założonym harmonogramem, zakresem oraz budżetem.
    • Realizacja projektów zgodnie z najlepszymi praktykami - ustanowienie ram projektowych oraz maksymalizacja korzyści biznesowych w całym portfolio projektów.
    • Nadzorowanie i koordynacja działań w zakresie zarządzania ryzykiem, identyfikacja potencjalnych opóźnień, rozwiązywanie problemów związanych z realizacją projektów.
    • Raportowanie w zakresie budżetu bieżącego oraz jego prognoz.
    • Zarządzanie podległym zespołem Portfolio Menadżerów i Kierowników Projektów oraz współpraca z zespołem Kierowników Budowy/ Robót i Inżynierami Budowy, działem zakupów oraz działem prawnym.

    Wymagania pracodawcy:

    • Minimum 7-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania realizacją złożonych projektów inwestycyjnych, w tym minimum 3 lata na pokrewnym stanowisku.
    • Znajomość języka angielskiego i /lub niemieckiego na poziomie min. B2.
    • Gotowość do pracy w delegacji – nadzorowanie projektów na terenie całego kraju + spotkania z Zarządem w siedzibie firmy.

    Pracodawca oferuje:

    • Możliwość współpracy przy ciekawych, wymagających projektach.
    • Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premię roczną.
    • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, także do użytku prywatnego.