Account Manager - Kielce, Polska - DS Smith

    DS Smith
    DS Smith Kielce, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży na terenie województw: podkarpackie i lubelskie
  • Dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z Klientami
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Identyfikacja i analiza czynników warunkujących wzrost sprzedaży
  • Czynne uczestnictwo w kreowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań opakowaniowych i strategii sprzedaży
  • Koordynowanie procesu wdrażania nowych projektów
  • Sporządzanie raportów i prognoz sprzedażowych
  • Praca w systemie CRM
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2 (warunek konieczny)
  • Umiejętność obsługi programów Excel, Power Point
  • Przedsiębiorczość, samodzielność
  • Motywacja do podejmowania wyzwań i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i szybkość uczenia się
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej, wiodącej na rynku firmie
  • Praca hybrydowa/mobilna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Motywujący i klarowny system premiowy
  • Nagrody i wyróżnienia dla najlepszych pracowników
  • Najwyższe standardy BHP
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnym programie ubezpieczeń na zdrowie i życie
  • Coroczne dofinansowanie do wypoczynku
  • Coroczne świadczenia świąteczne
  • Możliwość udziału w planie oszczędnościowym Sharesave
  • Możliwość korzystania z firmowej kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Pakiet szkoleń
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop i telefon służbowy)
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Szanse na rozwój, awans
  • Udział w akcjach wspierających ekologię i lokalne społeczności
  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje