Młodszy spec. ds. administracji magazynowej- praca na recepcji - Błonie-Wieś, Polska - DTW LOGISTICS GROUP SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

    DTW LOGISTICS GROUP SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

    DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Administracji Magazynowej

    Miejsce pracy: Błonie-wieś, Sochaczewska 98C

    Praca w trybie dwuzmianowym: 6-14 oraz 14-22

    Młodszy spec. ds. administracji magazynowej- praca na recepcji

    Miejsce pracy: Błonie-Wieś

    Zakres obowiązków:

    • Zarządzanie obiegiem dokumentów magazynowo- transportowych.
    • Przygotowywanie dokumentacji magazynowo- transportowej.
    • Wsparcie administracyjne magazynu.
    • Prowadzenie korespondencji pocztowej biura.
    • Ścisła współpraca z działem opieki klienta oraz działem spedycji.
    • Ewidencja dostaw i wydań z magazynu w systemie WMS.
    • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie firmy.
    • Ewidencja i raportowanie reklamacji magazynowych.
    • Obsługa recepcji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.
    • Komunikatywność.
    • Skrupulatność.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
    • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów.
    • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego.

    Dołącz do nas