Regionalny Kierownik Sprzedaży - Warsaw, Polska - L'Oréal

    L'Oréal
    L'Oréal Warsaw, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Jornada Completa

    W Dywizji L'Oréal Dermatological Beauty naszą misją jest pomaganie każdemu w dążeniu do zdrowej i pięknej skóry.

    Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie dermokosmetyków, z międzynarodowymi markami pielęgnacyjnymi takimi jak Vichy czy La Roche Posay, polecanymi przez pracowników służby zdrowia i dystrybuowanymi w placówkach służby zdrowia na całym świecie, w tym w aptekach, drogeriach i sklepach internetowych.

    Zakres obowiązków:

    · Rozwój i maksymalizacja sprzedaży produktów w podległym regionie.

    · Zarządzanie zespołem w podległym regionie. Wspieranie, rozwój i motywowanie podległego zespołu.

    · Stawianie celów podległym pracownikom oraz ocena ich realizacji.

    · Maksymalizacja dystrybucji numerycznej, nadzorór egzekucji oraz jakości wdrażania aktywacji.

    · Bezpośrednia współpraca z sieciami lokalnymi w podległym regionie.

    · Negocjacje kontraktów rocznych z Kluczowymi Klientami.

    · Zarządzanie budżetem regionalnym.

    Wymagania:

    · kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży w branży farmaceutycznej lub FMCG;

    · doskonałe umiejętności interpersonalne (łatwe nawiązywanie kontaktów, współpraca w grupie, zarządzanie czasem)

    · umiejętności analityczne

    · umiejętność planowania i organizacji pracy

    · komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Puedes inscribirte en un máximo de tres ofertas en un período de días.
  • No puedes retirar tu solicitud una vez enviada, así que asegúrate de elegir la posición que mejor se adapte a tus habilidades y aspiraciones.