Inżynier procesu - Szczecin, Polska - Pilkington

    Pilkington

    Założona w 1918 roku NSG Group, której częścią jest firma Pilkington IGP Sp. z o.o., to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanych dla budownictwa oraz motoryzacji. Jesteśmy liderem w dziedzinie innowacyjnych i wysokoefektywnych rozwiązań dla globalnych rynków, realizując je w zgodzie z naszą polityką społecznej odpowiedzialności i dbałości o środowisko naturalne.

    Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowego zespołu i z dumą realizować założenia Grupy, tworząc bezpieczne i przyjazne środowisko pracy – nasza oferta jest dla Ciebie

    Obecnie do Pilkington IGP Sp. z o.o. w Szczecinie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

    Zadania:

    • Koordynowanie i wprowadzanie projektów dotyczących rozwoju procesu produkcyjnego jak i ograniczania kosztów
    • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz organizacyjnych
    • Analiza i raportowanie pracy linii produkcyjnych
    • Identyfikowanie krytycznych miejsc procesu oraz zapewnienie ich właściwej kontroli
    • Prowadzenie dokumentacji inżynieryjnej
    • Koordynowanie 5S w oddziale i przeprowadzanie cyklicznych audytów
    • Testy i wdrażanie nowych produktów
    • Wspieranie działu jakości we wdrażaniu i realizacji projektów jakościowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość zasad lean manufacturing i 5s
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętności analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych, proponowania usprawnień
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte podczas stażu i praktyk w firmach produkcyjnych
    • Mile widziane doświadczenie w branży szkła, obróbki szkła lub zespalania szkła
    • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie: stawka zasadnicza + premia miesięczna
    • Szeroki pakiet szkoleń dostosowany do zakresu obowiązków
    • Wsparcie podczas okresu wdrożenia
    • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego

    Benefity:

    • Dofinansowanie do wczasów
    • Opieka medyczna Medicover
    • Dofinansowanie do Medicover Sport
    • Ubezpieczenie Grupowe na Życie dla Ciebie i rodziny
    • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez firmę
    • Dostęp do darmowej platformy do nauki języków obcych
    • Dostęp do Kasy zapomogowo-pożyczkowej dla pracowników
    • Nagrody jubileuszowe co 5 lat stażu pracy
    • Dodatek świąteczny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • Możliwość uzyskania dofinansowania do nauki języków obcych
    • Możliwość uzyskania dofinansowania​ do studiów/kursów

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 26 kwietnia 2024 r.

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pilkington IGP Sp. z o.o., ul. Portowa 24, Sandomierz dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Inżynier procesu, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz)".