Lublin

    In-house lawyer/Prawnik/czka - Lublin, Polska - Baselinker

    Baselinker

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych

    Z dumą możemy powiedzieć, że stworzyliśmy ponad 1000 integracji, łącząc się m.in. z takimi globalnymi graczami jak Amazon, Shopify, eBay, Etsy, Allegro, WooCommerce, UPS, DHL. Jesteśmy partnerami największych organizacji e-commerce na świecie i otwieramy globalny rynek e-commerce dla naszych użytkowników

    Pracujemy w modelu zdalnym nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Rumunii i Brazylii, UK, US, DE, wchodzimy na rynek w Indiach i w Chinach.

    W związku z intensywnym rozwojem zespołu w Polsce poszukujemy osoby na stanowisku Prawnik/czka, która będzie współpracować z wewnętrznymi zespołami zarówno w codziennych, jak i bardziej skomplikowanych projektach w Polsce i w rynkach międzynarodowych.

    Zakres zadań

    • bieżące wsparcie prawne międzynarodowych zespołów biznesowych, technologicznych i administracyjnych
    • sporządzanie umów, notatek, korespondencji z organami, analiz i innych dokumentów prawnych
    • udział w negocjacjach z międzynarodowymi partnerami biznesowymi
    • monitorowanie zgodności z prawem procesów w firmie
    • koordynowanie pracy doradców zewnętrznych, w tym zagranicznych

    Oczekiwania

    • wykształcenie wyższe prawnicze
    • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
    • płynne posługiwanie się językiem angielskim (min. C1) pozwalające na swobodne prowadzenie negocjacji i sporządzanie dokumentacji prawnej
    • umiejętności negocjacyjne
    • mile widziana wiedza poparta doświadczeniem w dziedzinie prawa ochrony danych osobowych oraz regulacji dla branży e-commerce i platform technologicznych
    • biznesowe podejście do powierzonych zadań oraz umiejętność znajdowania nieszablonowych rozwiązań
    • wysoki stopień samodzielności przy realizacji powierzonych zadań
    • umiejętność przekształcania skomplikowanego żargonu prawniczego w zrozumiałe komunikaty
    • umiejętność pracy przy użyciu aplikacji i platform technologicznych
    • dostępność w pełnym wymiarze etatu

    Oferujemy

    • możliwość dołączenia do organizacji w fazie szybkiego rozwoju
    • pracujemy 100% zdalnie – ale możesz wpadać do naszego biura we Wrocławiu lub Warszawie
    • stawiamy na długofalową współpracę
    • oferujemy budżet wiedzowy – Ty decydujesz na co chcesz go przeznaczyć
    • Karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, nauka angielskiego, dostęp do platformy Mindgram - bo dbamy o Ciebie, nie tylko jako pracownika/czkę

    Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

    Zapewniamy bardzo krótki i przejrzysty proces rekrutacji

    1. Rozmowa z osobą z zespołu HR - chcemy lepiej poznać Twój profil i dopasowanie do naszego projektu.
    2. Po pozytywnej rekomendacji zapraszamy do rozwiązania krótkiego zadania - by poznać Twoje umiejętności.
    3. Spotkanie z Hiring Managerką, by poznać się lepiej i przybliżyć Ci specyfikę naszej pracy.

    Po tych 3 krokach zazwyczaj jesteśmy gotowi przekazać finalny feedback - mamy nadzieję, że ofertę współpracy :)

  • Finanteq SA

    In-house Lawyer

    2 tygodnie temu

    Finanteq SA Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Opis: · W związku z naszymi planami rozwoju i rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalne doradztwo prawne, poszukujemy doświadczonego prawnika w Polsce, który dołączy do naszego międzynarodowego zespołu. Jeśli masz wykształcenie prawnicze, pasjonujesz się technologią i oczekujesz ...