Młodszy specjalista ds. danych podstawowych SAP - Tychy, Polska - Maspex

    Maspex
    Maspex Tychy, Polska

    2 tygodnie temu

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • wprowadzanie, modyfikowanie i aktualizowanie danych podstawowych do systemu SAP ERP,
    • czuwanie nad integralnością i spójnością danych w systemach i bazach,
    • kodowanie produktów zgodnie z przyjętymi standardami,
    • współpraca z oddziałami lokalnymi i zagranicznymi firmy,
    • udział w projektach związanych z poprawą jakości danych podstawowych.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe w kierunku nauk ścisłych, IT lub pokrewne,
    • dokładność i skrupulatność w działaniu,
    • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie oraz z klientem wewnętrznym,
    • analityczne myślenie,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • otwartość na zmiany.

    To oferujemy

    • stabilność zatrudnienia gwarantowaną umową o pracę,
    • szkolenia zwiększające kwalifikacje zawodowe,
    • zadania, pozwalające poszerzyć umiejętności i kwalifikacje,
    • pracę w zespole doświadczonych specjalistów,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, a wśród nich: wczasy pod gruszą, dobrowolne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolną prywatną opiekę medyczną LUXMED, działania dedykowane dla rodziny jak wyprawka dla pierwszoklasisty.