Sochaczew

    Doradczyni / Doradca Klienta w Salonie VERONA - Sochaczew, Polska - YES Biżuteria

    YES Biżuteria
    YES Biżuteria Sochaczew, Polska

    4 dni temu

    Marka Verona powstała z miłości do biżuterii. Daje możliwość podarowania radości sobie oraz bliskim i poczucie przyjemności z obdarowywania. Wysoka jakość i jednocześnie przystępna cena sprawiają, że każda kobieta może sobie na nią pozwolić.

    Od ponad 20 lat klienci doceniają naszą złotą, srebrną i stalową biżuterię ozdobioną kamieniami szlachetnymi. Profesjonalizm naszej pracy został wyróżniony w wielu niezależnych rankingach, jak choćby PRCH Retail Awards czy ranking najlepszych salonów jubilerskich Polskiego Instytutu Badań Jakości.

    Twój zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż i obsługa osób odwiedzających Salon
    • dbanie o estetykę i wygląd Salonu zgodnie ze standardami firmy
    • dbanie o wysoką jakość ekspozycji biżuterii
    • obsługa kasy fiskalnej
    • aktywna obsługa procesu reklamacji

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży/obsłudze lub predyspozycje do pracy w tym obszarze
    • wysokie zdolności komunikacyjne
    • entuzjazm i inicjatywa w podejmowaniu działań
    • wysoka kultura osobista

    Mile widziane:

    • doświadczenie w branży jubilerskiej
    • doświadczenie w pracy w sieciach handlowych
    • znajomość języka angielskiego

    To oferujemy:

    • nagrody dla najlepszych Salonów każdego miesiąca (program motywacyjny)
    • możliwość podjęcia pracy na cały etat
    • szkolenia sprzedażowe i produktowe, wspomagające rozwój Twoich kompetencji
    • współpracę z profesjonalistami(-kami), którzy(-e) pomogą Ci w zrozumieniu branży
    • możliwości rozwoju umiejętności w zakresie: profesjonalnej obsługi osób odwiedzających Salon, stylizacji, ekspozycji

    Etapy rekrutacji:

    1. Analiza CV przez Zespół Rekrutacji i Szkoleń
    2. Rozmowa telefoniczna z Menedżerem(-ką) Salonu
    3. Spotkanie i rozmowa z Menedżerem(-ką) Salonu
    4. Informacja zwrotna nt. decyzji

  • YES Biżuteria Grodzisk Mazowiecki, Polska

    Marka Verona powstała z miłości do biżuterii. Daje możliwość podarowania radości sobie oraz bliskim i poczucie przyjemności z obdarowywania. Wysoka jakość i jednocześnie przystępna cena sprawiają, że każda kobieta może sobie na nią pozwolić. · Od ponad 20 lat klienci doceniają n ...