Katowice

    Koordynator projektu z jęz. ukraińskim - Katowice, Polska - EWL

    EWL
    EWL Katowice, Polska

    7 godzin temu

    Co roku ponad 170 milionów ludzi zmienia pracę i kraj zamieszkania. EWL jest w samym sercu tej zmiany, prowadząc kilkadziesiąt tysięcy rekrutacji w skali roku. Działamy w Polsce, Czechach, Rumunii, Niemczech, Holandii i na Litwie, planujemy kolejne ekspansje. Chcemy zrewolucjonizować międzynarodowy rynek pracy i robimy to naprawdę, stosując zaawansowane technologie oraz AI w naszej codziennej pracy. Jesteśmy jedyną firmą na rynku, która nie mówi "kandydat", tylko Klient.

    Dołącz do nas i buduj z nami nowoczesną i odpowiedzialną społecznie rekrutację międzynarodową.

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii.
    • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie.
    • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji, a także zajęcia z językowa obcego.
    • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy.
    • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance.
    • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy zarówno cenią Twoją wiedzę jak i mogą podzielić się swoją.

    Obowiązki:

    • Obsługa klientów w powierzonym regionie poprzez bieżący kontakt / wizyty.
    • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów.
    • Zarządzanie i koordynacja bazy kandydatów celem pełnej realizacji potrzeb Klientów.
    • Budowaniu długofalowych relacji biznesowych z Klientami.
    • Realizacja zamówień rekrutacyjnych na potrzeby Klientów razem z Zespołem.
    • Pełnienie roli doradczej w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem Pracowników.
    • Koordynacja procesu obsługi Pracowników tymczasowych.

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie w Agencji Zatrudnienia.
    • Znajomość języka hiszpańskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Znajomość przepisów prawa pracy i Ustawy o Pracy Tymczasowej - mile widziane.
    • Umiejętnie budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami.
    • Prawo jazdy kategoria B.
    • Znajomość języka rosyjskiego / ukraińskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową.
    • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel.

    Щороку понад 170 мільйонів людей змінюють роботу і країну проживання. EWL знаходиться в центрі цієї зміни, проводячи десятки тисяч рекрутингових процесів щороку. Ми працюємо в Польщі, Чехії, Румунії, Німеччині, Нідерландах і Литві, і плануємо подальшу експансію. Ми хочемо революціонізувати міжнародний ринок праці і дійсно це робимо, застосовуючи передові технології та штучний інтелект у нашій повсякденній роботі. Ми є єдиною компанією на ринку, яка не називає кандидатів просто кандидатами, а клієнтами.

    Приєднуйтесь до нас і будуйте з нами сучасний і соціально відповідальний міжнародний рекрутинг.

    Пропонуємо:

    • Конкурентну заробітну плату, що складається з основної заробітної плати та премії.
    • Пакет бонусів: приватне медичне страхування, спортивна карта, кафетеріальна платформа, страхування життя.
    • Бюджет на навчання, що дозволяє постійно підвищувати кваліфікацію та розвивати компетенції, а також заняття з іноземної мови.
    • Можливість формування процесів та високу автономію у роботі.
    • Підтримуюче робоче середовище, де ми приділяємо увагу балансу між роботою та особистим життям.
    • Робота з досвідченими людьми, які цінують ваш досвід та можуть поділитися своїм.

    Обов'язки:

    • Обслуговування клієнтів у призначеному регіоні шляхом поточного контакту / відвідувань.
    • Активний моніторинг і виявлення можливостей для розвитку бізнесу у клієнтів.
    • Kоординація бази кандидатів для повної реалізації потреб клієнтів.
    • Побудова довгострокових ділових відносин з клієнтами.
    • Виконання замовлень на рекрутинг для задоволення потреб клієнтів разом з командою.
    • Виконання ролі консультанта у питаннях, пов'язаних з працевлаштуванням працівників.
    • Координація процесу обслуговування тимчасових працівників.

    Вимоги:

    • Мінімум річний досвід роботи в агенції працевлаштування.
    • Знання іспанської або англійської мови буде додатковою перевагою.
    • Знання законодавства про працю та Закону про тимчасову працю - вітається.
    • Уміння будувати довгострокові ділові відносини з клієнтами.
    • Посвідчення водія категорії B.
    • Знання російської/української мови на рівні, що дозволяє вільно спілкуватися у бізнес-контексті.
    • Досвід роботи з комп'ютером - програми пакету Office - Word, Excel.

    Each year, over 170 million people change jobs and countries of residence. EWL is at the heart of this change, conducting tens of thousands of recruitments annually. We operate in Poland, the Czech Republic, Romania, Germany, the Netherlands, and Lithuania, and we are planning further expansions. We aim to revolutionize the international labor market and we truly achieve this by using advanced technologies and AI in our daily work. We are the only company on the market that doesn't say "candidate," but "client."

    Join us and build modern and socially responsible international recruitment with us.

    We offer:

    • Competitive salary consisting of a base salary and bonuses.
    • A benefits package: private medical care, sports card, cafeteria platform, life insurance.
    • Training budget to continually enhance your qualifications and develop competencies, as well as foreign language classes.
    • The ability to shape processes and have a lot of autonomy in your work.
    • A supportive work environment that emphasizes work-life balance.
    • Working with experienced people who value your knowledge and can share theirs.

    Responsibilities:

    • Providing customer service in the assigned region through ongoing contact and visits.
    • Actively monitoring and identifying opportunities for business development with clients.
    • Managing and coordinating the candidate database to fully meet clients' needs.
    • Building long-term business relationships with clients.
    • Fulfilling recruitment orders for clients with the team.
    • Acting as an advisor on issues related to employee hiring.
    • Coordinating the process of managing temporary employees.

    Requirements:

    • At least one year of experience in an employment agency.
    • Knowledge of Spanish or English will be an additional asset.
    • Familiarity with labor law and the Temporary Employment Act is a plus.
    • Skill in building lasting business relationships with clients.
    • Category B driver's license.
    • Proficiency in Russian/Ukrainian for smooth business communication.
    • Computer skills, including proficiency with Microsoft Office programs such as Word and Excel.