Pracownik ds. wsparcia zespołu ETCS - Warszawa, Polska - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A Warszawa, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    udział w opracowywaniu standardów technicznych i eksploatacyjnych, instrukcji, wymagań oraz wytycznych technicznych w zakresie konstrukcji, budowy utrzymania i diagnostyki eksploatowanych w Spółce urządzeń systemu ERTMS/ETCS,

    wsparcie zespołu w opiniowaniu i uzgadnianiu wydawanych analiz i opinii w zakresie dokumentacji technicznej, przetargowej oraz projektów uchwał i wniosków dotyczących systemu ERTMS/ETCS,

    współdziałanie we wprowadzaniu zmian do regulaminów i instrukcji wewnętrznych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. dotyczących prowadzenia ruchu pociągów z wykorzystaniem systemu ERTMS/ETCS,

    udział w zarządzaniu kluczami kryptograficznymi na potrzeby systemu ETCS poziom 2,

    wsparcie zespołu w procesie kontroli kompatybilności systemu ETCS (ESC).

    Wymagane kwalifikacje:

    wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatniego roku studiów w specjalności automatyka, telekomunikacja, robotyka, ruch kolejowy lub pokrewnej,

    wiedza z zakresu automatyki, telekomunikacji, ruchu kolejowego, podstawowe informacje o systemie ERTMS,

    znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

    znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym,

    dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych,

    umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

    umiejętność radzenia sobie z emocjami,

    zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

    otwartość na zmianę.

    Mile widziane kwalifikacje:

    doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z automatyką lub telekomunikacją lub ruchem kolejowym.​

    Korzyści dla Ciebie:

    Umowa o pracę

    Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą

    Opieka medyczna

    Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

    Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Karta Multisport