Referent ds rekrutacji w Dziale Handlowym - Aleje Jerozolimskie A, Warszawa, Polska - Solid Security

    Solid Security
    Solid Security Aleje Jerozolimskie A, Warszawa, Polska

    2 godziny temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Zasoby ludzkie
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami
    • Publikowanie ogłoszeń
    • Przesyłanie dokumentacji pracowników do kadr
    • Sporządzanie zestawień dotyczących przeprowadzanych rekrutacji i pracy Działu Rekrutacji
    • Współpraca z kadrą kierowniczą

    Nasze wymagania

    • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub 9-17
    • Umiejętność koordynowania kilku spraw jednocześnie
    • Zaangażowanie w powierzone zadania
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w działaniu

    Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy
    Mile widziane

    • Doświadczenie w pracy biurowej

    To oferujemy

    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Kompleksowe szkolenie z zakresu rekrutacji pracowników oraz procesów w Dziale Rekrutacji
    • Zapoznanie ze specyfiką pracy w wewnętrznym Dziale Rekrutacji
    • Umowę zlecenie na okres trzech miesięcy, następnie umowę o pracę
    • Przyjazną i niekorporacyjną atmosferę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy
    • Bezpłatny dojazd do/z pracy do najbliższego przystanku autobusowego

    Benefity

    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta sportowa