Mechanik Liniowy - Kalisz, Polska - Nestlé

    Nestlé
    Nestlé Kalisz, Polska

    2 tygodnie temu

    Nestle background
    W pełnym wymiarze godzin On-site

    Zakres obowiązków:

     Bieżący nadzór pracy nad funkcjonowaniem maszyn odpowiedzialnych za proces produkcji
     Prace remontowo – modernizacyjne, konserwacja maszyn i linii produkcyjnych
     Bieżące regulacje zespołów mechanicznych, pneumatycznych i sterowników automatycznych linii produkcyjnej
     Bieżąca naprawa i regeneracja uszkodzonych podzespołów
     Identyfikowanie, analizowanie, rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
     Współuczestnictwo w projektach oraz działaniach na wydziale mających na celu poprawę niezawodności maszyn
     Przyczynianie się do realizacji celów i zadań firmy poprzez dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego o kierunku: Mechanik, Elektromechanik lub podobne

    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

    • Inicjatywy i umiejętności aktywnej współpracy

    • Znajomość obsługi komputera

    • Gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym w 4-brygadowej organizacji czasu pracy

    • Gotowość do wsparcia procesu produkcyjnego i szkolenia operatorów z obsługi maszyn

    Oferujemy:

    Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    Konkurencyjne wynagrodzenie
    Dodatki za pracę zmianową
    Coroczny system podwyżek uzależniony od indywidualnych wyników pracy
    Świadczenia pieniężne dla pracowników i dzieci na Święta Bożego Narodzenia
    Pakiet szkoleń: wdrożenie i szkolenia do pracy na dedykowanym stanowisku, dofinansowanie do szkoleń UDT
    Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego (PPE) po 3 mc pracy, co umożliwia gromadzenie środków na dodatkową emeryturę - składki opłaca Pracodawca
    Pakiet dodatkowych świadczeń: prywatna opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Generali
    Możliwość przystąpienia i korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej