Sales Manager @
Koszalin

    Sales Manager - Koszalin, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Jesteś doświadczonym sprzedawcą, a może miałeś/miałaś już okazję sprawdzić się na stanowisku kierowniczym? Cenisz sobie dużą samodzielność w działaniu oraz nie boisz się nowych wyzwań? Mamy ofertę idealną dla Ciebie

    Nasz Klient, firma z kapitałem zagranicznym, poszukuje Sales Managera, który zajmie się rozwojem biznesowym oddziału znajdującego się w Koszalinie. Osoby, która zadba o promocję działań, zbuduje jakościowe relacje z klientami oraz pomoże osiągnąć pełnię potencjału firmy.

    Jeśli potrzebujesz nowych wyzwań, jesteś osobą samodzielną oraz kreatywną oraz w pracy stawiasz na jakościowe relacje - aplikuj i porozmawiajmy

    oferujemy

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • bonus roczny,
    • możliwość wykorzystywania języka obcego,
    • samodzielne stanowisko, które pozwoli Ci mieć czynny udział w rozwoju oddziału naszego Klienta

    zadania

    • czynny rozwój oddziału firmy,
    • poszerzanie sieci kontaktów,
    • utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z klientami,
    • planowanie i tworzenie działań marketingowych we współpracy z agencją,
    • wdrażanie i egzekwowanie strategii rozwoju oddziału,
    • monitorowanie lokalnego rynku.

    oczekujemy

    • doświadczenia w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata,
    • znajomości technik sprzedażowych,
    • mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu,
    • doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie atutem,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1,
    • gotowości do wyjazdów służbowych,
    • prawa jazdy kat. B,
    • samodzielności w działaniu,
    • nastawienia na cel, rzetelności oraz kreatywnego podejścia.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Geis PL

    Sales Manager

    2 dni temu

    Geis PL Koszalin, Polska

    Grupa Geis to międzynarodowa firma logistyczna. W Polsce posiada 21 oddziałów, zatrudniając tym samym blisko 450 pracowników. Geis PL oferuje transport palet i przesyłek częściowych lub indywidualnych, transport całopojazdowy (FTL), logistykę kontraktową i opakowania. Firma zapew ...

  • Randstad

    5 dni temu

    Randstad Koszalin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteś doświadczonym sprzedawcą, a może miałeś/miałaś już okazję sprawdzić się na stanowisku kierowniczym? Cenisz sobie dużą samodzielność w działaniu oraz nie boisz się nowych wyzwań? Mamy ofertę idealną dla Ciebie · Nasz Klient, firma z kapitałem zagranicznym, poszukuje Sales M ...