Łódź

    Analityk internetowy - Łódź, Polska - ORIGEN Sp. z o.o. Sp. k.

    ORIGEN Sp. z o.o. Sp.K. (nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia: dla swoich Klientów poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Analityk internetowy

    Miejsce pracy: Miejscowość dowolna

    Zakres obowiązków:

    • wyszukiwanie określonych informacji w internecie oraz ich weryfikacja w wewnętrznych systemach
    • wstawianie do excela informacji wg określonych kryteriów
    • wstawianie do excela linków i zdjęć w formie .jpg
    • poprawianie w systemach błędów znalezionych na konkretnych stronach internetowych
    • sprawdzanie i aktualizowanie danych w wewnętrznych systemach

    Od Kandydata/ki oczekujemy:

    • dobrej znajomości obsługi komputera i programów MS Word, MS Excel, mile widziana znajomość programów graficznych
    • umiejętności sprawnego posługiwania się klawiaturą oraz wyszukiwania informacji
    • zaangażowania w powierzone obowiązki, dokładności, precyzji
    • mile widziane: doświadczenie w pracy na stanowisku analityk internetowy
    • zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat od poniedziałku do piątku z zachowaniem wszystkich uprawnień pracowniczych dla osób niepełnosprawnych
    • szkolenie wprowadzające