Młodszy Specjalista - Ożarów Mazowiecki, Polska - Nice To Fit You

    Nice To Fit You
    Nice To Fit You Ożarów Mazowiecki, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji

    Twój zakres obowiązków:

    • Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych - publikowanie ogłoszeń, selekcja cv, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami (głównie stanowiska produkcyjne),
    • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji,
    • Współpraca z agencjami pracy,
    • Raportowanie działań,
    • Wybrane czynności administracyjne związane z obsługą zatrudnienia pracowników, (przygotowanie skierowania na badanie, przygotowanie umowy),
    • Udział w innych projektach HR (onboarding, exit interview),
    • Angażowanie się w działania wizerunkowe firmy.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
    • Bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego / rosyjskiego,
    • Bardzo dobra znajomość j. polskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny),
    • Umiejętność wykorzystania Social Media w procesie rekrutacji,
    • Nastawienie na osiąganie założonych celów,
    • Inicjatywa w działaniu,
    • Umiejętność budowania i podtrzymywania długofalowych relacji.

    Oferujemy:

    • Pracę w naszym biurze w Ożarowie Mazowieckim (dojazd autobusem 713)
    • Zatrudnienie w ramach UoP
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Całodzienne wyżywienie oraz pyszną kawę :)
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Grupowe ubezpieczenie na życie
    • Zniżki i rabaty pracownicze
    • Parking dla pracowników