Specjalista / Specjalistka ds. pozyskiwania gruntów - podkarpackie, Polska - MDI ENERGIA S.A.

    MDI ENERGIA S.A.
    MDI ENERGIA S.A. podkarpackie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Nieruchomości
    Opis
    Wymagania:

    Czynne prawo jazdy kat. B

    Doświadczenie w pracy w odnawialnych źródłach energii oraz w pracy jako przedstawiciel handlowy, specjalista ds. pozyskiwania gruntów lub pokrewne sprzedażowe,

    Znajomość MS Office, AutoCad

    Samodzielność, dobra organizacja pracy,

    Umiejętności negocjacyjne,

    Doskonałe zarządzanie czasem pracy i terminowość,

    Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

    Wysoka kultura osobista.

    Zakres obowiązków:

    Aktywne wyszukiwanie oraz weryfikacja lokalizacji pod źródła wytwórcze energii dla projektów związanych z przetwarzaniem odpadów, inżynierią środowiska, instalacjami wytwórczymi energii, magazynowaniem energii, produkcją biogazu/biometanu/biolng oraz produkcją wodoru,

    Kontakt z lokalnymi instytucjami, urzędami, gestorami mediów, zarządcami dróg,

    Nawiązywanie i utrzymywanie relacji, bieżący kontakt z klientami – telefoniczny, mailowy, spotkania online,

    Realizacja procesów działu development zgodnie z zasadami panującymi w firmie,

    Gromadzenie informacji i przygotowywanie niezbędnych raportów.

    Oferujemy:

    Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód),

    Możliwość rozwoju osobistego,

    Praca z profesjonalnym zespołem,

    Wynagrodzenie oparte na atrakcyjnych prowizjach,

    Praca w młodym i energicznym zespole,

    Czynny udział w prowadzeniu prac związanych z rozwojem projektów OZE,

    Pracę w miejscu, w którym dba się o atmosferę, rozwój i dobre relacje.