Operator produkcji - Ochmanów, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. Ochmanów, Polska

    1 tydzień temu

    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364

    Operator produkcji

    Miejsce pracy: Ochmanów

    Zakres obowiązków :

    • Przygotowanie i montaż elementów składowych okna
    • Wykonywanie czynności zapewniających wymaganą jakość produktów zgodnie z technologią.
    • Prawidłowa eksploatacja urządzeń i narzędzi produkcyjnych
    • Optymalne wykorzystanie materiałów produkcyjnych

    Profil kandydata:

    • Posiadasz zdolności manualne
    • Masz wysoką motywację do pracy i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Cechują Cię punktualność, sumienność i rzetelność
    • Jesteś w gotowości do podjęcia pracy systemie 3-zmianowym

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę tymczasową z szybką możliwością przejścia bezpośrednio pod klienta
    • Praca w systemie 3 zmianowym (dodatek za pracę w godzinach nocnych
    • Stałe wynagrodzenie - podstawa 3900zł brutto + premie uznaniową 350zł oraz 400 zł premii frekwencyjnej
    • Stawka wzrasta wraz ze stażem pracy i nowymi umiejętnościami
    • Możliwość zrobienia różnych kursów w tym UDT na wózki widłowe
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Wynagrodzenie zawsze na czas
    • Możliwość korzystania z atrakcyjnych pakietów kart sportowych, prywatnej opieki medycznej oraz prywatnego ubezpieczenia na życie