Polkowice

    Kierowca samochodu - Polkowice, Polska - KGHM ZANAM S.A.

    KGHM ZANAM S.A.
    KGHM ZANAM S.A. Polkowice, Polska

    3 dni temu

    KGHM ZANAM S.A. KGHM ZANAM S.A. należy do największych w Polsce producentów maszyn i urządzeń dla sektora górniczego. Spółka wytwarza również sprzęt stosowany w systemach przeładunkowych, zespołach transportowych, skalnictwie, kopalniach odkrywkowych. Ponadto jest znaczącym producentem odlewów staliwnych i żeliwnych. Oddział: KGHM ZANAM S.A., Dział Utrzymania Ruchu i Usług Sprzętowych (ZC) Poszukujemy osoby na stanowisko:Kierowca samochodu (kat. C+E)Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A. - Polkowice Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie zestawu pojazdów (ciągnik + naczepa niskopodwoziowa) zgodnie z przepisami prawa (praca w okolicy Legnicy, Polkowic, Lubina, Głogowa)
  • Wykonywanie obsługi codziennej pojazdu
  • Nadzorowanie załadunku i rozładunku
  • Dbałość o prawidłowe zabezpieczenie ładunku oraz jego bezpieczny przewóz
  • Prawidłowe wypełnianie dokumentacji dotyczącej przewozu, czasu pracy i tankowania
  • Nasze wymagania:
  • wykształcenie - zasadnicze zawodowe/branżowe lub średnie techniczne.
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowca samochodu C+E (w tym min. rok doświadczenia w wykonywaniu przewozów ponadnormatywnych)
  • Wymagane czynne prawo jazdy kategorii C+E oraz aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • Ważna karta kierowcy oraz aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne
  • Dobra znajomość przepisów prawa, do których przestrzegania zobowiązany jest kierowca
  • Odpowiedzialność, sumienność i dyspozycyjność
  • Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy przy wykonywaniu przewozów ponadnormatywnych
  • Uprawnienia kierującego ruchem
  • Oferujemy: Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i spełniasz wymagania,
    wybierz przycisk "Aplikuj" i wypełnij formularz do dnia Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia oznacza, że Twoja oferta nie została przyjęta.

  • KGHM Polska Miedź S.A.

    Kierowca samochodu

    1 dzień temu

    KGHM Polska Miedź S.A. Lubin, Polska

    Twój zakres obowiązków: · Prowadzenie zestawu pojazdów (ciągnik + naczepa niskopodwoziowa) zgodnie z przepisami prawa (praca w okolicy Legnicy, Polkowic, Lubina, Głogowa) · Wykonywanie obsługi codziennej pojazdu · Nadzorowanie załadunku i rozładunku · Dbałość o prawidłowe zab ...

  • "Energetyka" sp. z o.o. Polkowice, Polska

    "Energetyka" sp. z o.o. "Energetyka" sp. z o.o., należąca do Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., prowadzi działalność w obszarze produkcji, przesyłu, dystrybucji energii elektrycznej oraz ciepła, produkcji wody pitnej i przemysłowej, oczyszczania ścieków, unieszkodliwiania ...

  • KGHM Polska Miedź S.A. Lubin, Polska

    Twój zakres obowiązków: · prowadzenie dokumentacji drogowej tj. wypełnianie kart drogowych, listów przewozowych zgodnie z zapisami urządzeń rejestrujących – tachografów i systemem monitoringu GPS oraz terminowe ich przekazywanie. · wykonywanie przewozów zgodnie z procedurami za ...