Specjalista / Specjalistka ds. Ofertowania - Buk, Polska - KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Opis
    Opis stanowiska

    Sporządzanie ofert na podstawie zapytań klientów i dokumentacji technicznej w zakresie dostawy produktów i montażu,

    Analiza dokumentacji projektowej pod kątem kompletności,

    Przygotowywanie ofert przetargowych,

    Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji,

    Kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty,

    Negocjacja przesłanych ofert z klientem,

    Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy przy tworzeniu oferty.

    Wymagania

    Wykształcenie wyższe techniczne,

    Znajomość branży budowlanej, wskazana znajomość zabezpieczeń przeciwpożarowych,

    Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny,

    Znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego – mile widziana,

    Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,

    Znajomość języka angielskiego - mile widziana,

    Bardzo dobra organizacja pracy,

    Umiejętność pracy w zespole,

    Znajomość oprogramowania pakiet MS Office, Auto CAD.

    Oferujemy

    Stabilne warunki zatrudnienia i wynagradzania,

    Możliwość rozwoju zawodowego,

    Ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny (LuxMed lub Medicover), MultiSport,

    Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • KERA AWAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Buk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    WymaganiaWykształcenie wyższe techniczne, · Znajomość branży budowlanej, wskazana znajomość zabezpieczeń przeciwpożarowych, · Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny, · Znajomość specyfiki budownictwa przemysłowego – mile widziana, · Umiejętność ...