Warsaw

    Pomoc Laboratoryjna - Warsaw, Polska - ALAB laboratoria Sp z o.o.

    ALAB laboratoria Sp z o.o.

    Grupę ALAB tworzą spółki zajmujące się diagnostyką medyczną skupione wokół spółki ALAB Laboratoria. Grupa jest częścią ogólnoeuropejskiej sieci laboratoriów skoncentrowanych wokół laboratorium Limbach z główną siedzibą w Heidelbergu (Niemcy). Doświadczenia wypracowane przez lata w innych krajach są wdrażane w życie w Polsce przez grupę ALAB służąc rozwojowi nowoczesnej diagnostyki z korzyścią dla pacjentów i lekarzy.

    Główna Pracownia Patomorfologii firmy ALAB plus mieści się w Warszawie przy
    ul. Stępińskiej 22/30 i jest jedną z największych i najnowocześniejszych Pracowni Patomorfologii w Polsce. Badania realizowane są w oparciu o zespół doświadczonych techników laboratoryjnych, diagnostów i lekarzy specjalistów patomorfologów, którzy doświadczenie zawodowe zdobywali w wiodących ośrodkach akademickich i onkologicznych w kraju i za granicą.

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • pomoc w przygotowaniu stanowisk pracy
    • mycie i dezynfekcja narzędzi chirurgicznych
    • sprzątanie pomieszczeń laboratoryjnych
    • bieżące uzupełnianie materiałów jednorazowych

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • punktualność i odpowiedzialność
    • dobra organizacja pracy

    W zamian za Twoje zaangażowanie i pracę oferujemy:

    • elastyczną formę zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie
    • pracę popołudniami 3xtyg. (4-5h/dziennie po godz.15.00)
    • zniżki na nasze usługi dla naszych Pracowników oraz ich rodzin
    • szkolenie wprowadzające z obowiązujących procedur

  • Medea Health Sp. z o.o Warsaw, Polska

    Od 1993 r. z pasją i zaangażowaniem świadczymy wysokiej jakości usługi medyczne. Obejmujemy opieką Pacjentów indywidualnych, ich rodziny oraz zakłady pracy. Usługi świadczone przez nasze Centra Medyczne to podstawowa opieka zdrowotna, specjalistyka, diagnostyka laboratoryjna i ob ...

  • Marcel S.A. centrum, Radzymin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · Wsparcie merytoryczne użytkowników oprogramowania w laboratoriach weterynaryjnych i/lub medycznych. · Będziesz odpowiadać za pomoc, bezpośrednim użytkownikom programu w zrozumieniu jego działania i rozwiązywać pojawiające się problemy. Problemy zgłaszane są m ...

  • Marcel S.A. centrum, Wołomin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Jesteśmy firmą działającą od 1992 roku. Naszym podstawowym założeniem jest kompleksowe wspomaganie informatyzacji w diagnostyce medycznej. Ściśle współpracujemy z najlepszymi światowymi i krajowymi producentami systemów informatycznych, by rozszerzać ofertę o skuteczne rozwiązani ...