Płatny Program Praktyk Letnich z językiem niemieckim - Aleja Walentego Roździeńskiego b, Katowice, Polska - PwC Service Delivery Center

    PwC Service Delivery Center
    PwC Service Delivery Center Aleja Walentego Roździeńskiego b, Katowice, Polska

    1 dzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Księgowość / Finanse

    Program Praktyk Letnich w PwC Service Delivery Center to dobry początek dla Twojej kariery niezależnie od tego, jakie posiadasz wykształcenie czy doświadczenie. Nasz Program został stworzony z myślą o osobach, które posługują się językiem niemieckim w stopniu komunikatywnym. Nie wymagamy wiedzy w obszarze finansów.

    Oferta skierowana jest dla studentów i absolwentów chcących podjąć zatrudnienie w jednej z największych w regionie firm z sektora nowoczesnych usług biznesowych.

    Praktyki będą realizowane w formule hybrydowej w miesiącach lipiec oraz sierpień - w tym szkolenia stacjonarne.

    Twój zakres obowiązków

    • Podczas 2-miesięcznych praktyk dajemy możliwość poznania specyfiki pracy w naszym zespole wsparcia audytu finansowego (Assurance).

    Nasze wymagania

    • student przynajmniej II roku studiów lub absolwent (dowolny kierunek),
    • znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. poziom B1),
    • dokładność, skrupulatność i umiejętność analitycznego myślenia,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • chęć doskonalenia umiejętności językowych i rozwoju w obszarze finansów.

    To oferujemy

    • 1 - miesięczne praktyki od początku lipca lub sierpnia (Ty decydujesz),
    • konkurencyjne wynagrodzenie (w tym dodatek językowy),
    • szkolenia umożliwiające zapoznanie się ze specyfiką pracy możliwość realizacji ciekawych zadań z różnych obszarów,
    • wprowadzenie do języka biznesu w praktyce w języku polskim, niemieckim i angielskim,
    • udział w spotkaniach i/lub telekonferencjach, które pozwolą Ci lepiej poznać PwC Service Delivery Center,
    • wsparcie ze strony opiekuna podczas trwania programu i bieżącą informację zwrotną na temat Twojej pracy (Buddy Program),
    • integracje zespołowe w formule stacjonarnej i online,
    • zaświadczenie o odbytych praktykach,
    • dla najlepszych możliwość związania się z naszą firmą na dłużej, także w ramach współpracy na niepełny etat.

    Benefity

    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne
    • firmowa biblioteka
    • strefa relaksu
    • program rekomendacji pracowników
    • inicjatywy dobroczynne