Piła

    Pielęgniarka Instrumentariuszka - Pila, Polska - Scanmed Group

    Scanmed Group
    Scanmed Group Pila, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 5 dni temu

    Opis

    Pielęgniarka Instrumentariuszka

    Klient Julita Tessmer Miejsce pracy Szpital Ars Medical, Al. Wojska Polskiego 43 w Pile Region Piła (wielkopolskie) Opis oferty

    Grupa Scanmed to lider wśród prywatnych operatorów medycznych pod względem zakresu świadczonych usług. Od lat zapewnia pacjentom opiekę medyczną w całej Polsce i nieustannie rozwija wachlarz oferowanych świadczeń.

    Należący do Grupy Scanmed Szpital Ars Medical świadczy usługi medyczne obejmujące leczenie szpitalne, konsultacje specjalistyczne, opiekę ambulatoryjną oraz podstawową opiekę zdrowotną, a także diagnostykę obrazową i laboratoryjną. Stale rozszerzamy swój zakres usług, umożliwiając naszym Pracownikom rozwój zawodowy i wpływ na wytyczanie nowych kierunków rozwoju placówki. Jeśli zależy Ci na ciągłym doskonaleniu swoich kwalifikacji zapraszamy do współpracy.

    Zachęcamy do wirtualnego spaceru po terenie Szpitala:

    Zakres obowiązków:
  • Praca na bloku operacyjnym,
  • Przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • Instrumentowanie podczas zabiegów operacyjnych,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej.
  • Poszukiwane kompetencje:
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Doświadczenie w pracy przy zabiegach będzie dodatkowym atutem,
  • Specjalizacja lub kurs kwalifikacyjny z pielęgniarstwa operacyjnego,
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Szczepienie przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B,
  • Zdolność do empatycznego reagowania na potrzeby Pacjentów,
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Samodzielność w działaniu oraz chęć nabywania praktycznej wiedzy,
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • W ramach współpracy oferujemy:
  • Indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy,
  • Pracę w jednej z siedmiu placówek monospecjalistycznych w Polsce akredytowanych przez Ministra Zdrowia,
  • Możliwość zdobycia umiejętności, wiedzy i doświadczenia pod okiem czołowych ekspertów w swojej dziedzinie,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Dołączenie do zespołu i firmy, która działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie.
  • Serdeczną atmosferę współpracy w gronie wysoko wykwalifikowanego i zaangażowanego zespołu lekarzy i pielęgniarek.