Warsaw

    Inżynier Serwisu Klimatyzacji, Chłodnictwa Przemysłowego i HVAC - Warsaw, Polska - Johnson Controls International

    W pełnym wymiarze godzin Budownictwo / Obiekty użyteczności publicznej

    Evergreen Oferta Pracy: Inżynier Serwisu Klimatyzacji Chłodnictwa Przemysłowego i HVAC

    Obowiązki:

    • Obsługa serwisowa klientów na podległym obszarze.
    • Wykonywanie napraw i usuwanie usterek.
    • Przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych.
    • Podróże służbowe.
    • Oczekiwania wobec kandydatów:
    • Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń (agregaty wody lodowej) i instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz wentylacji.
    • Wykształcenie średnie techniczne (automatyka budynkowa, chłodnictwo przemysłowe, HVAC&R i pokrewne).
    • Znajomość produktów marki York będzie dodatkowym atutem.
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej na wartościach.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach.
    • Prywatną opiekę medyczną.
    • Ubezpieczenie na życie.
    • Kartę Multi-sport i dofinansowanie do urlopu.

    Informacja o Pozycji Evergreen:

    Jest to pozycja Evergreen, co oznacza, że aktualnie nie prowadzimy dla niej rekrutacji, ale ciągle przyjmujemy aplikacje, aby budować bazę kwalifikowanych kandydatów na przyszłe otwarcia. Składając aplikację, wyrażasz zainteresowanie stanowiskiem, a my rozpatrzymy Twoją kandydaturę, gdy stanowisko będzie dostępne. Dzięki temu podejściu możemy pozostać w kontakcie z utalentowanymi osobami, które dzielą nasze wartości i doskonale wpasowują się w naszą organizację.

    Jak Aplikować:

    Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą Evergreen, prosimy o przesłanie aplikacji, a skontaktujemy się z Tobą, gdy rozpoczniemy proces rekrutacji na to stanowisko. Twoja aplikacja będzie rozpatrywana w oparciu o nasze przyszłe potrzeby, i zachęcamy do aplikowania nawet, jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko.