Specjalista/ka ds. kadr i płac - Radomsko, Polska - Moltton

    Moltton
    Moltton Radomsko, Polska

    2 tygodnie temu

    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

    Specjalista/ka ds. kadr i płac

    Miejsce pracy: Radomsko

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie akt osobowych oraz pełna obsługa kadrowa
    • Przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
    • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i pełna obsługa płacowa
    • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS i innych
    • Przygotowywanie dziennych i miesięcznych raportów kadrowych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość programu kadrowo - płacowego Xpertis lub innych oraz programu Płatnik
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziane
    • Znajomość programu pakietu Office (szczególnie Excel)
    • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji pracy własnej
    • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Umowa o pracę na pełny etat
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)
    • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport, paczki na święta)