Starszy specjalista ds. zakupów inwestycyjnychSenior investment purchasing specialist - Szczecin, Polska - Kronospan

    Kronospan
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Opis stanowiska

    Nazwa stanowiska

    Starszy specjalista ds. zakupów inwestycyjnych/Senior investment purchasing specialist

    Rodzaj zatrudnienia

    Pełny etat

    O nas

    Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca częścią międzynarodowego koncernu, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych.
    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Starszy specjalista ds. zakupów inwestycyjnych

    Miejsce pracy: Szczecin

    Twój zakres obowiązków:

    •Realizacja procesów zakupów inwestycyjnych zgodnie z polityką zakupową spółki;

    •Aktywny udział w analizie rynku i poszukiwaniu nowych źródeł dostaw;

    •Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami;

    •Efektywne zarządzanie powierzoną kategorią zakupową i portfolio dostawców;

    •Weryfikacja i ocena dostawców, umów i warunków współpracy;

    •Nadzorowanie terminów i jakości realizowanych dostaw;

    •Optymalizacja kosztowa procesów zakupowych;

    •Obsługa reklamacji, weryfikacja faktur i ich rozliczanie;

    •Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Spółki.

    Nasze wymagania:

    •3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane w branży budowlanej);

    •Wykształcenie wyższe (preferowane w kierunkach technicznych);

    •Umiejętność czytania dokumentacji projektowej;

    •Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne (znajomość struktury i pochodzenia kosztu);

    •Umiejętność samodzielnego planowania zadań oraz skuteczne zarządzanie procesami zakupowymi;

    •Gotowość do przeprowadzania audytów terenowych;

    •Znajomość pakietu MS Office;

    •Sumienność i dokładność w działaniu;

    •Kreatywność i przedsiębiorczość;

    •Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;

    •Prawo jazdy kat. B.

    Co oferujemy

    •Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;

    •Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

    •Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

    •System nagród miesięcznych;

    •Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.

    LI-SŁ1