Doradczyni / Doradca Klientów Detalicznych (Centrum Klienta bezkasowe) - Kraków, Polska - BNP Paribas Bank Polska S.A.

    BNP Paribas Bank Polska S.A.
    BNP Paribas Bank Polska S.A. Kraków, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 1 dzień temu

    bnp paribas bank polska s.a. background
    Księgowość / Finanse
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Kompleksowa, bezpośrednia współpraca z Klientami Banku - bez obsługi kasowej;

    Praca z wykorzystaniem nowoczesnych, zdalnych kanałów obsługi, kształtowanie świadomości Klientów i szerzenie wiedzy z zakresu usług bankowości digital;

    Budowanie długotrwałych relacji oraz aktywne pozyskiwanie nowych Klientów;

    Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań;

    Zapewnienie Klientom doskonałej jakości obsługi, zgodnej z najwyższymi standardami Grupy BNPP;

    Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.

    Oczekujemy:

    Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży - mile widziane doświadczenie w branży bankowej lub usług telekomunikacyjnych;

    Znajomość procesów i narzędzi obsługi Klientów;

    Bardzo dobra obsługa kanałów elektronicznych i mobilnych, w tym umiejętność poruszania się po mediach społecznościowych i zainteresowanie nowymi technologiami;

    Zdolności organizacyjne oraz szybkość uczenia się;

    Otwartość na zmiany, samodzielność, kreatywność i inicjatywa w działaniu;

    Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z osobami w zróżnicowanym wieku;

    Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;

    Znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    Dołączenie do banku o globalnym zasięgu, który jest częścią grupy bankowej BNP Paribas obecnej w 65 krajach z 200-letnią tradycją;

    Pracę w miejscu, w którym możesz być sobą niezależnie od swojej orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, koloru skóry, pochodzenia czy poziomu sprawności;

    Rozwój w Banku Zielonych Zmian, w którym możesz mieć wpływ na naszą planetę i otaczający nas świat;

    Dużą autonomię w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego, co potwierdza ponad 90% pracowników;

    Możliwość podejmowania własnych decyzji, eksperymentowania i tworzenia swojej unikalnej ścieżki doświadczeń;

    Możliwości rozwoju zarówno w banku jak i spółkach w ramach Grupy BNP Paribas w kraju i zagranicą.

  • Sales Hr

    Manager Zarządzający

    Znalezione w: Jobs Search PL C2 - 20 godzin temu

    Sales Hr Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Naszym klientem jest jeden z globalnych producentów akcesoriów samochodowych, sprzedający swoje wyroby min w sklepach detalicznych. · OFERUJEMY podstawę rzędu PLN brutto na podstawie umowy o pracę roczne, bardzo atrakcyjne premie od sprzedaży pracę w pełni zdalną, z dowolnego mie ...

  • SALES HR

    Manager Zarządzający Dywizją Sprzedaży rynku tradycyjnego

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 3 dni temu

    SALES HR Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Naszym klientem jest jeden z globalnych producentów akcesoriów samochodowych, sprzedający swoje wyroby min w sklepach detalicznych. · Szukamy osoby na stanowisko · Manager Zarządzający Dywizją sprzedaży rynku tradycyjnego (akcesoria samochodowe) · Warszawa · Kraków · praca zdalna ...