Naczelnik Wydziału Infrastruktury Informatycznej - Jagiellońska , Bydgoszcz, Polska - Bank Pocztowy

    Bank Pocztowy
    Bank Pocztowy Jagiellońska , Bydgoszcz, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • zarządzanie zespołem administratorów i specjalistów IT i dbanie o jego rozwój
    • utrzymanie i rozwój infrastruktury informatycznej m.in. pamięci masowych, serwerów bazodanowych i aplikacyjnych opartych o Vmware, Windows, Linux, AIX
    • utrzymanie i rozwój infrastruktury sieciowej, w tym dbałość o jej bezpieczeństwo
    • zarządzanie polityką i wykonaniem kopii bezpieczeństwa systemów informatycznych
    • zapewnienie monitoringu dla wszystkich usług i procesów (biznesowych oraz back office)
    • planowanie i rozwój podległej infrastruktury, udział w procesach zakupowych
    • nadzór nad zabezpieczeniem prawidłowego funkcjonowania systemów oraz ciągłość działania infrastruktury IT
    • wsparcie bieżących projektów IT
    • opiniowanie dokumentacji procesowej oraz udział w audytach
    • zapewnienie cyklicznego raportowania w zakresie zarządzanego zespołu
    • odpowiedzialność za budżet w swoim obszarze, planowanie wydatków, współprace z firmami zewnętrznymi
    • ścisła współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Pionu IT
    • nadzór nad zgodnością działań z obowiązującymi procedurami, wdrażanie nowych procedur

    Nasze wymagania

    • min. 5 letnie doświadczenie merytoryczne na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem
    • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
    • łatwość w nawiązywaniu relacji
    • umiejętność priorytetyzowania i delegowania zadań
    • dociekliwość i skuteczność w działaniu
    • umiejętność analitycznego myślenia

    Mile widziane

    • doświadczenie w pracy z Azure, AWS, Google Platform

    To oferujemy

    • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy
    • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
    • równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
    • pracę hybrydową w jednym z naszych biur (Bydgoszcz, Łódź, Warszawa)
    • pakiet benefitów