Inżynier ds. wycen - Żabów, Polska - Europa Systems Spółka z o.o.

    Europa Systems Spółka z o.o.
    Europa Systems Spółka z o.o. Żabów, Polska

    3 tygodnie temu

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować Dołącz do naszego zespołu jako: Inżynier ds. wycen
    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

    Twoje zadania:

    • Opracowanie koncepcji systemów transportu wewnętrznego i automatyzacji produkcji,
    • Dobór i kalkulacja własnych/dostawcy komponentów do projektu (napędy, sterowanie, pneumatyka),
    • Opracowanie wyceny do oferty handlowej,
    • Opracowywanie kosztorysów,
    • Współpraca z wewnętrznym Działem Projektowym w zakresie przygotowania rozwiązań indywidualnie dostosowywanych do potrzeb Klienta,
    • Wyjazdy do Klientów.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn lub Mechatronika,
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Znajomość obszaru E-COM i/lub robotyki,
    • Znajomość rozwiązań z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
    • Znajomość doboru napędów, pneumatyki i hydrauliki,
    • Znajomość narzędzi pakietu Autocad,
    • Znajomość narzędzi pakietu MS Office,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Komunikatywność,
    • Analityczne myślenie.

    Mile widziane:

    • Znajomość narzędzi SolidWorks,
    • Znajomość jęz. angielskiego na poz. B2,
    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

    Twoje korzyści:

    • Nie ponosisz kosztów związanych z dojazdami do/z pracy dla osób mieszkających w Szczecinie lub Stargardzie - organizujemy car-sharing dla naszych pracowników;
    • Różnorodne benefity odpowiadające potrzebom naszych pracowników: opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny MyBenefit, platforma e-learningowa do nauki j. obcych, zniżki na studia, premie świąteczne z ZFŚS;
    • Premie kwartalne;
    • Współpraca oparta o szacunek i wiedzę.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacyjnych przez Europa Systems Sp. z o.o. na aplikowane przeze mnie stanowisko. Europa Systems Sp. z o.o. z siedzibą w Żabów 76B, Pyrzyce, jako Administrator Danych Osobowych, informuje Pana/Panią, iż:
    1) Inspektorem Ochrony Danych w Europa Systems jest Pan Łukasz Wielgosz, adres e-mail: ;
    2) Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenie rekrutacji, podane dane będą przetwarzane na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą - art. 6 ust. 1 pkt a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych;
    3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez 12 miesięcy od wysłania CV;
    4) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawa przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;5) Od 25 maja 2018r. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Oświadczam, że zapoznałem/am się z powyższą Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.