Sędziszów Małopolski

    Inżynier mechaniki - Sędziszów Małopolski, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży lotniczej – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko: Inżynier mechaniki.

    Zadania:

    • Ocena techniczna i stwierdzanie niezgodności w częściach i zespołach (identyfikacja, weryfikacja wpływu niezgodności na produkt, obliczenia, tworzenie raportu, proponowanie zmian)
    • Rejestracja i zatwierdzenie PPAP w systemie ERP
    • Codzienne wsparcie w trakcie spotkań projektowych w celu weryfikacji postępów ocen koncesji
    • Ścisła współpraca z działem produkcji, jakości, logistyki oraz innymi działami technicznymi
    • Okazjonalne wsparcie dostawców lub klientów w kraju lub za granicą w zakresie usuwania niezgodności

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, lotnictwo, mechanika i budowa maszyn
    • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, preferowane w branży lotniczej
    • Wiedza techniczna w zakresie układów mechanicznych
    • Wiedza w zakresie standardów i metod jakościowych (APQP, PPAP, 8D, D-PFMEA, SPC, MSA etc.)
    • Umiejętność obliczania naprężeń, właściwości materiału, stosu
    • Umiejętność tworzenia i odczytywania dokumentacji technicznej (w tym raportów technicznych)
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację (min. B1)
    • Znajomość oprogramowania CAD (Catia), Ansys oraz SAP będą dodatkowym atutem

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w kluczowych projektach i szkolenia
    • Pakiet benefitów: pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie kursów językowych, dofinansowanie wczasów, dodatki świąteczne
    • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy hybrydowej
    • Pracę w międzynarodowym zespole