Zestawiacz - Orzesze, Polska - CANPACK

    CANPACK
    CANPACK Orzesze, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin

    CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła "Orzesze" jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Zestawiacz

    Zakres obowiązków:

    •prowadzenie naważania surowców wg zadanej receptury

    • wypełnianie dokumentacji jakościowej,

    •dokonywanie obchodów systemu naważania i transportu surowców w celu wykrycia nieprawidłowości

    • kontrolowanie parametrów przygotowanego zestawu surowcowego

    • współpraca z innymi działami

    Wymagania:

    • wykształcenie min. Zawodowe, mile widziane średnie,

    • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,

    • zaangażowanie, asertywność, rzetelność

    W zamian oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (już po roku umowa na czas nieokreślony)

    • możliwości zdobycia nowego zawodu i doświadczenia- nauczymy Cię wszystkiego od podstaw

    • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

    • bogaty pakiet socjalny (m. in. prywatną opieką medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, Pracowniczy Program Emerytalny)

    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła "Orzesze" przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.

    W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji pod numerem

    CP GLASS S.A. z siedzibą w Krakowie oddział huta Szkła "Orzesze" ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS , NIP: , Regon: , kapitał zakładowy równy wpłaconemu wartość PLN