Technik utrzymania ruchu - Błonie, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Błonie, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Randstad Polska background

    W pracy dopadła Cię rutyna ? Masz doświadczenie w utrzymaniu ruchu , a może skończyłeś/łaś szkołę o kierunku mechanicznym, i szukasz pierwszej pracy?

    Miejsce pracy: Błonie

    oferujemy

    • umowę o pracę- zatrudnienie bezpośrednie przez pracodawcę,
    • darmowy dojazd : Pruszków, Brwinów, Milanówek, Grodzisk Maz., Natolin, Radonice Sochaczew, Żelazowa Wola, Strzyżew, Wola Pasikońska , Łazy, Komorów, Kampinos, Wiejca, Wilkowa Wieś, Leszno, Białuty, kożuszki Parcel, Chrzczany, Topolowa, Paprotnia, Teresin, Seroki, Bieniewo Żyrardów, Wiskitki, Guzów, Szymanów, Kaski, Regów, Boża Wola Płońsk, Sochocin, Siedlin, Szczytnik, Skarżyn , Wróblewo, Troski, Zaborowo, Nacpolsk, Latonice , Mała Wieś , Wilczkowo, Wyszogród , Czerwińsk, Zakroczym
    • 3 zmianowy system pracy 6-14, 14-22, możliwość dobrowolnych płatnych nadgodzin ),
    • benefity: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dostęp do bezpłatnej platformy ze zniżkami do kina, kawiarni, sklepów firmowych .

    zadania

    • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące),
    • konserwację maszyn,
    • zapewnienie ciągłości pracy linii.

    oczekujemy

    • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • podstawowa wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki,
    • znajomość rysunku technicznego.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia