Opole

    Operator maszyn produkcyjnych lub drukujących - Opole, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Wyobraź sobie że wykonujesz pracę, która sprawia Ci satysfakcję i zarabiasz najwięcej w regionie

    Jeśli potrafisz naprawić własne auto lub motor, albo po prostu lubisz majsterkować, to ta oferta jest dla Ciebie- to wystarczy, a reszty Cię nauczymy.

    Międzynarodowy producent opakowań w Krapkowicach poszukuje operatorów maszyn produkcyjnych.

    Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.

    oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie: około 7200 zł brutto miesięcznie
    • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
    • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
    • benefity: bezpłatne korzystanie z siłowni w Krapkowicach, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
    • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
    • jeśli potrafisz naprawić własne auto lub motor, albo lubisz majsterkować, to jest to praca dla Ciebie

    zadania

    • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych służących do wytwarzania opakowań

    oczekujemy

    • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
    • gotowość do pracy w systemie zmianowym - tzw. szwedzkim

    Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "operator" lub zadzwoń pod nr

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Uniwersytet Opolski Opole, Polska

    JEDNOSTKA: Wydział Sztuki, Instytut Sztuk Wizualnych · DYSCYPLINA NAUKOWA LUB ARTYSTYCZNA: Sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki · STANOWISKO: Asystent – grupa pracowników badawczo-dydaktycznych · PODSTAWOWE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE · Posiadanie tytułu magistra sztuki. · ...