Poznań

    Pracownik Węzła Betoniarskiego - Poznań, Polska - Pekabex Pref S.A.

    Pekabex Pref S.A.

    Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

    Zakres obowiązków:

    • wydawanie mieszanki na produkcję
    • rejestrowanie danych wydań betonu
    • wykonywanie podstawowych badań świeżej mieszanki betonowej
    • kontrola stanów magazynowych surowców potrzebnych do produkcji mieszanki betonowej
    • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
    • współpraca z działem produkcji
    • współpraca z działem laboratorium

    Wymagania:

    • Chęć do nauki nowych umiejętności oraz podnoszenia kwalifikacji;
    • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Wysoka motywacja do pracy.

    Mile widziane:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych;
    • Doświadczenie w branży budowlanej;
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

    Oferujemy:

    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego u lidera w branży prefabrykatów w Polsce, o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
    • kartę Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • dofinansowanie nauki,
    • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
    • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
    • świeże owoce,
    • dofinansowane posiłki,
    • wsparcie z ZFŚS,
    • naukę języków obcych,
    • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
    • szkolenia,
    • konkursy dla pracowników,
    • wsparcie dla cudzoziemców.

  • Randstad Polska Poznań, Polska

    Dla naszego klienta, wiodącego wytwórcy prefabrykatów, będącego częścią dużej, międzynarodowej grupy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika działu technologii betonu. · oferujemy · elastyczną formę zatrudnienia (b2b lub umowa o pracę) · dofinansowanie Karty Mul ...

  • Pekabex Pref S.A. Poznań, Polska

    Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wy ...

  • Randstad Poznań, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Dla naszego klienta, wiodącego wytwórcy prefabrykatów, będącego częścią dużej, międzynarodowej grupy, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Kierownika działu technologii betonu.oferujemy · elastyczną formę zatrudnienia (b2b lub umowa o pracę) · dofinansowanie Karty Multis ...