Kierownik projektu - Warsaw, Polska - Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Mostostal S.A.

    Polimex Infrastruktura Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, oferująca kompleksową realizację złożonych organizacyjnie i technicznie projektów, w zakresie projektowania i budowy infrastruktury drogowej i mostowej, projektowania i budowy obiektów kubaturowych, budowy infrastruktury hydrotechnicznej, pełnienia kompleksowej usługi nadzoru nad realizacją robót oraz zarządzania kontraktem (Konsultant, Inwestor Zastępczy).

    Twój zakres obowiązków:

    • zarządzanie Projektem Budowlanym w segmencie budownictwa kubaturowego - woj.mazowieckie,
    • nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
    • kontrola zużycia materiałów zgodnie z założeniami budżetowymi,
    • sporządzanie, aktualizowanie i weryfikacja Harmonogramu Realizacyjnego, Inwestorskiego oraz Rzeczowo-Finansowego,
    • prowadzenie narad z Podwykonawcami,
    • uczestnictwo w naradach z Inwestorem,
    • negocjowanie warunków współpracy z Podwykonawcami oraz dostawcami,
    • odpowiedzialność za utrzymanie założonej marży Projektu oraz za budżet Projektu,
    • budowanie kompetentnych struktur personalnych,
    • zarządzanie zespołem.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa – mile widziane Zarządzanie Projektami,
    • doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych – min. 3 lata,
    • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kontraktem/projektem w sektorze Publicznym,
    • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych - min. 5 lat,
    • znajomość obsługi komputera - pakiet Ms Office, Ms Project, AutoCAD,
    • umiejętności negocjacyjnie,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
    • umiejętność zarządzania zespołem,
    • prawo jazdy kat. B.

    To oferujemy:

    • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
    • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
    • ciekawe wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
    • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
    • finansowanie i dofinansowanie szkoleń, kursów oraz studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich,
    • pakiet benefitów karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

    DOŁĄCZ DO NAS – BUDUJEMY PRZYSZŁOŚĆ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.

    W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka "Polimex-Mostostal" S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o. Sp.k., Mostostal Siedlce Sp. z o.o. Sp. k.

    Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.

    Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i zagranicą.