Warsaw

    pracownik ds. obsługi socjalenj - Masovian Voivodeship, Polska - Poczta Polska

    Poczta Polska background
    Opis

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Warszawa, ul. Towarowa 5

    Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę​ na cały etat, praca od poniedziałku do piątku

    Twoje zadania:

  • obsługa administracyjna Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, zgodnie z regulaminem i ustawą o Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • weryfikacja i opracowanie wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych oraz przekazanie ich do komisji socjalnej,
  • organizowanie i rozliczanie różnych form świadczeń socjalnych dla osób uprawnionych;
  • naliczenie środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, dokonywanie korekt naliczenia oraz przygotowanie rocznych planów działalności socjalnej w uzgodnieniu z komisją,
  • prowadzenie ewidencji udzielonych świadczeń socjalnych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki ds. rachunkowości w zakresie uzgadniania sald kont księgowych dotyczących działalności socjalnej,
  • przygotowywanie i przekazywanie do realizacji wypłat przyznanych świadczeń socjalnych,
  • udzielanie informacji pracownikom na temat zasad funkcjonowania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Wymagania

    Dołącz do nas, jeśli:

  • masz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • dysponujesz praktyczną wiedzą z zakresu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • dobrze znasz pakiet MS Office – w szczególności program Excel,
  • dobrze organizujesz swoją pracę,
  • umiejętnie pracujesz pod presją czasu,
  • jesteś samodzielny, sumienny i komunikatywny.