General CyberSec trainer - Kraków, Polska - Akademia Górniczo-Hutnicza

    Akademia Górniczo-Hutnicza
    Akademia Górniczo-Hutnicza Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Technologia / Internet

    W ramach pełnionego stanowiska będziesz przygotowywać i prowadzić szkolenia z praktycznych aspektów cyberbezpieczeństwa (cyberhigiena i dobre praktyki, typowych zagrożeń w sieci i metod radzenia sobie z nimi). Będziesz także prowadzić kampanie uświadamiające użytkowników o zagrożeniach.

    Zakres obowiązków:

    1. prowadzenie szkoleń (w formie tradycyjnej oraz przygotowywanego e-learningu) dla pracowników dotyczących cyberbezpieczeństwa
    2. opracowywanie materiałów szkoleniowych i programów szkoleń,
    3. konsultowanie programów szkoleń i procedur z inżynierami cyberbezpieczeństwa oraz innymi trenerami.

    Wymagania stawiane kandydatom:

    1. ukończone studia wyższe (minimum lic. lub inż.) na kierunku informatycznym, telekomunikacyjnym lub innym związanym z cyberbezpieczeństwem,
    2. doświadczenie w prowadzeniu szkoleń lub e-learningu, preferowane szkolenia w zakresie cyberbezpieczeństwa,
    3. znajomość technik ataków na systemy informatyczne, sieci komputerowe i ludzi (socjotechnika),
    4. dobra znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi oraz usługami sieciowymi,
    5. umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania wniosków,
    6. dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2).

    Dodatkowymi atutami będą:

    1. posiadanie certyfikatów dotyczących testów bezpieczeństwa i bezpieczeństwa IT (np. eWPT, eWPTX, CEH, OSWE, OSCP, OSCE),
    2. doświadczenie z systemami zarządzania projektami i kodem, takimi jak Bitbucket, Jira, Confluence,
    3. doświadczenie w pracy z systemami bezpieczeństwa (FW, IPS/IDS, WAF, EDR, sandboxy),
    4. doświadczenie przy tworzeniu i realizacji programów szkoleniowych oraz ocenie ich skuteczności.

    Oferujemy:

    1. pracę w ambitnym zespole przy międzynarodowym projekcie badawczo-rozwojowym w cyberbezpieczeństwie,
    2. możliwość udziału w szkoleniach i rozwój kompetencji,
    3. dofinansowanie do karty MULTISPORT oraz innych form aktywności,
    4. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.