Przedstawiciel Handlowy - Rzeszów, Polska - SIG Sp. z o.o.

    SIG Sp. z o.o.
    SIG Sp. z o.o. Rzeszów, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis
    Opis stanowiska:

    Doradztwo techniczne w zakresie stosowania izolacji technicznych nowoczesnych rozwiązań wentylacyjnych

    Rozwój sprzedaży wentylacji izolacji technicznej oraz klimatyzacji na rynku lokalnym

    Realizowanie planów sprzedaży

    Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi

    Pozyskiwanie nowych klientów

    Wymagania:

    Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe (klimatyzacja / wentylacja ewentualnie chłodnictwo)

    Doświadczenie w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów HVAC)

    Znajomości lokalnego rynku inwestycyjnego oraz firm instalacyjnych.

    Inicjowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientem

    Silnej orientacji na wynik.

    Umiejętność pracy w zespole

    Prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)

    Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów

    Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej

    Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej

    Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie

    Platformę wspierającą dobrostan pracowników

    Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)

    Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)

    Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności

    Możliwość rozwoju w strukturach firmy

    Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop

    Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze

    Zniżki na firmowe produkty i usługi

    Udział w inicjatywach charytatywnych