Programista C# – projekt enova365 - Wadowicka A, Kraków, Polska - Soneta Sp. z o.o.

    Soneta Sp. z o.o.
    Soneta Sp. z o.o. Wadowicka A, Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego
    • rozwój oprogramowania enova365
    • przygotowywanie testów automatycznych aplikacji
    • dokumentowanie implementowanego kodu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe informatyczne
    • znajomość programowania w języku C#
    • znajomość języka angielskiego umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną
    • umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej (dobra organizacja czasu pracy)
    • komunikatywność, dokładność, terminowość

    Dodatkowym atutem będzie:

    • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (MS-SQL, Oracle)
    • wysoko rozwinięte zdolności analitycznego myślenia
    • znajomość wzorców projektowych oraz zasad programowania obiektowego
    • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
    • znajomość systemów kontroli wersji kodu (TFS, Git)
    • znajomość rozwiązań klasy BI oraz ERP

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    • praca w modelu hybrydowym (co 2 tygodnie spotykamy się w biurze)
    • elastyczne godziny pracy (7:30-17:00)
    • udział w ciekawych projektach, pracę w najnowszych technologiach i narzędziach
    • podnoszenie umiejętności i rozwój osobisty (szkolenia, kursy)
    • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami
    • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
    • po okresie próbnym – benefity: karta medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie