Mistrz Automatyk - Strzelce Opolskie, Polska - KRONOSPAN OSB Sp. z o.o

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o
    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o Strzelce Opolskie, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis

    Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

    Twój zakres obowiązków:

    Zarządzanie i utrzymanie systemów automatyki przemysłowej.

    Diagnoza i naprawa awarii oraz przeprowadzanie konserwacji urządzeń.

    Optymalizacja procesów automatyki w celu poprawy efektywności i oszczędności.

    Planowanie i nadzór nad projektami związanymi z automatyzacją.

    Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynności produkcji.

    Opracowywanie i wdrażanie procedur bezpieczeństwa dla systemów automatyki.

    Nasze wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki związane z automatyką).

    Doświadczenie zawodowe w obszarze automatyki przemysłowej.

    Znajomość systemów sterowania PLC, Tia Portal, Scada, HMI i innych.

    Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

    Zdolność do pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole.

    Dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

    To oferujemy:

    Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

    Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

    Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

    Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

    Program poleceń pracowniczych.

    Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

  • Malta Trading Services Sp. z o.o.

    Mistrz Automatyk

    Malta Trading Services Sp. z o.o. Strzelce Opolskie, Polska

    Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza eksp ...