Senior PHP Developer Symfony - -, Wrocław, Polska - TeamQuest

    TeamQuest
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Naszym klientem jest lider na rynku FinTech- firma posiadająca autorską platformę zajmującą się wymianą walut, płatnościami oraz bankingiem dla firm.

    Zadania:

    • Rozwijanie autorskiej platformy klienta- implementacja nowych funkcjonalności
    • Udział w spotkaniach zespołu (scrum)
    • Tworzenie dokumentacji technicznej

    WymaganiaL

    • Umiejętności pracy w zespole. Absolutna podstawa. Szukamy wyłącznie team playerów
    • Praktycznej znajomości zasad programowania obiektowego i wzorców projektowych
    • PHP, SQL (min. 5 lat)
    • znajomość testów jednostkowych i integracyjnych
    • Symfony (min. 2 lata)
    • Dobra znajomość Rest API, CI/CD (np. Jenkins)
    • znajomość wzorca DDD (praktyczna implementacja)
    • Znajomość systemów do kolejkowania (np Rabbit, SQS)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • DDD i CQRS (min. 2 lata)
    • Rozwiązania chmurowe (min 1 rok)

    Nice to have:

    • NoSQL (jakiekolwiek doświadczenie praktyczne)
    • Event Sourcing (jakiekolwiek doświadczenie praktyczne)
    • AWS

    Oferujemy:

    • Prawa autorskie do 70% wynagrodzenia
    • Roczny system premiowy
    • Budżet szkoleniowy
    • Opiekę medyczną
    • Kartę sportową

    Inne informacje:

    • Rozwijamy i utrzymujemy naszą autorską platformę FinTech (wymiana walut, płatności, banking dla firm)
    • Architektura platformy jest rozproszona i składa się z kilku większych i mniejszych serwisów oraz bibliotek
    • Stack technologiczny: PHP, Symfony, PHPunit, Behaty, MySQL, PostgreSQL, MongoDB, Rest API, RabbitMQ, SQS, AWS
    • CI/CD: GitHub, Jenkins, Kubernetes, CodeCov, CS Fixer, PHP Stan
    • Metodyki IT: EventSourcing, DDD, CQRS, TDD
    • Metodyki pracy: Scrum, Kanban, Event storming, Code review, Pair programming

    Proces rekrutacyjny składa się z:

    1. Rozmowa HR-techniczna (ok. 50 min)

    2. zadanie (1-2 h)