Brygadzista serwisu sprzątającego - Kraków, Polska - ISS Facility Services Sp. z o.o.

    ISS Facility Services Sp. z o.o.
    ISS Facility Services Sp. z o.o. Kraków, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Nadzór nad jakością wykonywanych usług

    Odbiory jakościowe

    Delegowanie pracy

    Dbałość o sprzęt oraz miejsce pracy

    Wymagania:

    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

    Umiejętność współpracy z innymi

    Zarządzanie zespołem

    Sumienność oraz zaangażowanie

    Praca w godzinach od poniedziałku do piątku

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie

    Profesjonalne wdrożenie stanowiskowe

    Niezbędny strój i narzędzia do pracy

    Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

    Możliwość skorzystania z darmowych porad oraz konsultacji z różnych dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze)

  • ISS Facility Services Sp. z o.o. Kraków, Polska

    Wymagania:Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem · Umiejętność współpracy z innymi · Zarządzanie zespołem · Sumienność oraz zaangażowanie · Praca w godzinach od poniedziałku do piątku · Zakres obowiązków:Nadzór nad jakością wykonywanych usług · Odbiory j ...

  • Dussmann Polska Sp.z o.o. Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twoje zadania:Nadzór nad jakością wykonywanych usług · Prace porządkowe (zamiatanie, sprzątanie powierzchni wspólnych, sanitariatów, stołówki itp.) · Umiejętność pracy na równi z zespołem · Dbałość o sprzęt i miejsce pracy · Oczekujemy:Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie ...

  • COMARCH Kraków, Polska

    Mecenat Comarch nad MKS Cracovia trwa już 2002 r., a obecnie poszukujemy osoby w wysokim sezonie wakacyjnym do pracy w hotelu zlokalizowanego w Cracovia Training Center w Rącznej, do obsługi zorganizowanych drużyn piłkarskich. Nawiążemy współpracę z osobą szukającej stabilnego za ...