Wrocław

    Eksport Manager - Wrocław, Polska - Tarczyński S.A.

    Tarczyński S.A.
    Tarczyński S.A. Wrocław, Polska

    Znalezione w: RocketJobs PL C2 - 5 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    O nas:

    Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii. Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

    Zakres obowiązków:

    • planowanie i kształtowanie rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych
    • prowadzenie projektów nowych wdrożeń produktowych na rynki zagraniczne
    • realizacja założonych planów sprzedaży
    • analiza konkurencji i przygotowywanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
    • inicjowanie nawiązywania nowych kontaktów handlowych
    • budowanie oraz dbanie o trwałe relacje z klientami
    • raportowanie statusu własnych projektów i uczestniczenie w spotkaniach statusowych
    • udział w targach międzynarodowych

    Wymagania:

    • gotowość do pracy stacjonarnej w trakcie okresu wdrożenia, po zakończonym wdrożeniu praca hybrydowa: 2 dni HO, 3 dni stacjonarnie w Ujeźdźcu Małym (35 km od Wrocławia)
    • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży w branży spożywczej
    • znajomość języka angielskiego (min. B1)
    • pożądane doświadczenie we współpracy z europejskimi sieciami handlowymi
    • doświadczenia w zarządzaniu projektami
    • doświadczenia w rozwoju i wdrażaniu nowych produktów
    • umiejętności strategicznego myślenia i długookresowego planowania
    • gotowości do wyjazdów zagranicznych
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • możliwość rozwoju w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej z branży spożywczej, będącej liderem rynku w swojej kategorii
    • możliwość zakwaterowania w służbowym mieszkaniu
    • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon
    • bezpłatną stołówkę z lokalnymi przysmakami
    • karta Multisport, prywatna opieka Luxmed, Ubezpieczenie grupowe, Kasa zapomogowo-pożyczkowa
    • bony i bogate paczki świąteczne
    • bilety na mecze Śląska Wrocław, Panthers i piłkarską kadrę Polski oraz inne wydarzenia
    • program poleceń (od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika)