Tychy

    Pracownik portierni - Tychy, Polska - Maspex

    Maspex
    Maspex Tychy, Polska

    1 dzień temu

    Opis

    O nas

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • rejestracja ruchu samochodowego w systemach komputerowych,
    • kontrola ruchu osób wchodzących i wychodzących z terenu zakładu,
    • kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających i wyjeżdżających na teren obiektu,
    • wydawanie kluczy osobom uprawnionym,
    • wydawanie przepustek,
    • monitorowanie obiektów.

    Nasze wymagania

    • jesteś pracowity oraz rzetelne wykonujesz swoje obowiązki,
    • jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym/równoważnym,
    • posiadasz podstawową znajomość obsługi komputera.

    Mile widziane: doświadczenie na analogicznym stanowisku.

    To oferujemy

    • pracę w firmie która jest liderem na rynku w swojej branży, w oparciu o umowę o pracę,
    • szkolenie z obsługi systemu,
    • dofinansowanie karty multisport, prywatna opieka zdrowotna,
    • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • długą listę benefitów pozapłacowych, o których chętnie opowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.