Warsaw

    Specjalista ds. chatbotów i marketingu konwersacyjnego - Warsaw, Polska - RTV EURO AGD

    RTV EURO AGD
    RTV EURO AGD Warsaw, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i wcielanie w życie kierunku rozwijania chatbotów obydwu marek
  • koordynacja współpracy między działami wewnętrznymi oraz podwykonawcami dla realizacji celów związanych z chatbotami Euro
  • rozwijanie architektury, bazy wiedzy i integracji chatbotów
  • wspieranie zespołów obsługi klienta w wypracowywaniu najwyższych standardów jakości obsługi na czacie z konsultantem
  • ścisła współpraca z zespołem badawczym, zespołem UX i zespołem service-design celem cyklicznego poprawiania doświadczeń użytkownika w chatbotach
  • współpraca z zespołami handlowymi i marketingowymi w zakresie realizacji związanych z chatbotami świadczeń marketingowych dla dostawców zewnętrznych
  • analiza trendów rynkowych i konkurencji
  • Nasze wymagania

  • min. 12 miesięcy pracy na podobnym stanowisku
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność koordynowania pracy kilku interesariuszy naraz
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia warsztatów i spotkań z interesariuszami
  • wysoko rozwinięte umiejętności pracy i komunikacji w zespole
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność negocjowania z interesariuszami i podwykonawcami
  • umiejętność myślenia biznesowego i współtworzenia strategii produktowej, uwzględniającej zarówno perspektywę biznesu, jak i perspektywę klienta
  • samodzielność w prowadzeniu prac z działami prawnymi, działami IT i działami bezpieczeństwa
  • znajomość najważniejszych mechanizmów e-commerce
  • umiejętności analityczne
  • praktyczna znajomość Google Analytics
  • podstawowe umiejętności copywriterskie (najlepiej w wpisaniu micro-copy) oraz lekkie pióro
  • znajomość języka polskiego na poziomie biegłym
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • dostęp do pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • swobodną atmosferę pracy