Białystok

    Konsultant ds. wdrożeń ERP - Bialystok, Polska - COMARCH

    COMARCH
    comarch background

    W Comarch Healthcare pracujemy nad produktami i usługami dla sektora medycznego. Jednym z nich jest system HIS, który zapewnia ciągły obieg informacji i synchronizację działań wszystkich pracowników placówki medycznej. Umożliwia kompleksową obsługę pacjentów, prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej i świadczenie szeregu e-Usług.

    Bazy danych i praca w zespole nie są Ci obce? Masz doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej? Jeśli tak, to dołącz do nas jako Konsultant ds. wdrożeń. Nie czekaj i aplikuj już dziś

    PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu kadr i płac, finansów i księgowości, środków trwałych
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość Comarch XL lub Comarch Optima
  • TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów ERP
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfigurowanie systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • Wsparcie techniczne/merytoryczne klienta w trakcie trwania projektu
  • Bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • DLA CIEBIE

  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w zgranym zespole
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

  • Pracbaza Sp. Z O.o. Białystok, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Technologies-optional : SQL T-SQL My SQL responsibilities : Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji technicznej, instrukcji oraz raportów Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP Konfiguracja i pe ...

    Konsultant ds. · wdrożeń ERP systemu Comarch ERP XL – Optima – enova365 – Softlab – Symfonia Miejsce pracy: Białystok Technologie, których używamy Mile widziane SQL T-SQL My SQL Twój zakres obowiązków Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań Tworzenie dokumentacji ...

  • Baselinker

    Programista PHP

    2 dni temu

    Baselinker Bialystok, Polska

    W BaseLinker rozwijamy innowacyjną platformę SaaS, która zapewnia tysiącom firm w branży e-commerce na całym świecie przewagę nad konkurencją. Naszym celem jest umożliwienie pełnej integracji systemów, automatyzacji oraz optymalizacji procesów we wszystkich kanałach sprzedażowych ...