Modlnica

    Kierownik ds. Projektów w Dziale Ekspansji - Modlnica, Polska - Biedronka

    Biedronka
    Biedronka Modlnica, Polska

    5 dni temu

    Biedronka background

    pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu

    Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sieci handlowej poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie nowych nieruchomości lub obiektów komercyjnych;
  • Pozyskiwanie alternatywnych nieruchomości dla wybranych obiektów istniejących;
  • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju w przydzielonym obszarze;
  • Monitorowanie rynku nieruchomości poprzez zbieranie informacji o potencjalnych możliwościach pozyskiwania nowych lokalizacji i weryfikację miejscowych planów zagospodarowania i zabudowy (MPZP);
  • Zarządzanie projektami nowych otwarć;
  • Negocjacje warunków finansowych i warunków zawieranych umów;
  • Współodpowiedzialność za proces inwestycyjny poprzez kontrolę realizacji postanowień umowy.
  • Nasze wymagania

  • Doświadczenie w rozwoju sieci obiektów handlowych o zbliżonym formacie (lokale handlowe i budynki wolnostojące);
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości w województwie Małopolskim, w szczególności w mieście Kraków;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, negocjacjach i zawieraniu umów zakupów i najmu nieruchomości;
  • Mobilność i dyspozycyjność;
  • Wyższe wykształcenie, preferowane z zakresu nieruchomości, prawnicze, architektury lub budownictwa;
  • Znajomość prawa budowlanego, kodeksu postępowania administracyjnego, przebiegu procesu inwestycyjnego oraz przekazania inwestycji w zakresie niezbędnym do skutecznego realizowania projektów nowych otwarć;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy z MS Office na poziomie średniozaawansowanym;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wdrożenie i przygotowanie do pełnionej funkcji;
  • Możliwość skorzystania z pakietów bezpłatnej prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do karty multisport;
  • Bogaty pakiet socjalny programy prozdrowotne, wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów, bony i paczki świąteczne dla pracowników oraz dzieci, nieoprocentowane pożyczki oraz zapomogi, kolonie i obozy językowe dla dzieci, wsparcie dla dzieci niepełnosprawnych, imprezy integracyjne dla pracowników);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i jednej z największych prywatnych firm w Polsce;
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon.
  • Biedronka to my. Codziennie.

  • Biedronka Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    praca mobilnaWojewództwo Małopolskie · Zakres obowiązków · Rozwój sieci handlowej poprzez poszukiwanie i pozyskiwanie nowych nieruchomości lub obiektów komercyjnych; · Pozyskiwanie alternatywnych nieruchomości dla wybranych obiektów istniejących; · Tworzenie i realizowanie strate ...